Lakatos, Debrecen

Debrecenben gyógyszeripari alapanyaggyártó üzemekben a napi és tervezett karbantartási munkák elvégzése, meghibásodások elhárítása, javítása.

Feladatok:
– rozsdamentes acél, szénacél tartályokon és hőcserélőkön lakatos munkák elvégzése vegyipari környezetben;
– gyógyszeripari technológiai berendezések ellenőrzése, karbantartása és javítása.

Elvárások:
• szakirányú végzettség;
vegyipari, gyógyszeripari üzemek berendezéseinek technológiai szerelésében, karbantartásában, javításában szerzett gyakorlat;
• precizitás, pontos munkavégzés;
• megbízható munkavégzés önállóan vagy csapatban.

Előny:
• hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat;
• helyismeret.

Amit kínálunk:
•hosszú távú, biztos munkalehetőség
•a régióban kiemelkedő fizetés
•cafeteria juttatások
•kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Debrecen, Pallagi út 13.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével e-mail-ben Orbán János HR vezetőnél a janos.orban@quick2000.hu e-mail címen.
Az elbírálás személyes meghallgatás alapján történik.

Back To Top
Show

GINOP-5.2.4-16-2017-02123

GINOP-2.1.1-15-2015-00541

GINOP-2.1.7-15-2016-01301